Mortal Kombat iOS Platformuna Geldi


PC ve konsol oyuncularının merakla beklediği Mortal Kombat X ilk olarak iOS platformuna geldi. Warner Bros imzalı Mortal Kombat X, NetherRealm Studios tarafından çeşitli platformlarda geliştiriliyor. Oyun dünyası ve dövüş oyunu sevenleri heyecanlandıran yapım oyuncular ve dövüş oyunu seven kitle için büyük bir yere sahip. Kısa süre önce yapılan açıklama da zaten oyunun iOS ve Android platformlarına geliştirileceği açıklanmıştı.
screen520x924 (520 x 293)
Konsol ve PC sürümü 14 Nisan‘da çıkması beklenen oyun bugün itibari ile iOS kullanıcılarına sunuldu. Grafik açısından gerçekten üst seviye görünen oyun dövüş dinamikleriyle de göze son derece hoş geliyor. Basit kontrolleri sayesinde oyuncusunu sıkmayan Mortal Kombat X çeşitli itemler sayesinde karakterinizi de geliştirmenize olanak sağlıyor. iOS marketten ücretsiz indirilebilir durumda olan oynu denemenizi öneriyoruz.
Unutmadan oyunun 17 yaş altı sınırı olduğu söyleyelim ve eğer 17 yaşından küçükseniz indirmenizi önermiyoruz.
Mortal Kombat X’in iOS sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.