Moto Z2 Detayları Resmen Ortaya Çıktı


Tanıtılmadı ama onaylandı

Lenovo’nun çatısı altında hayatına devam eden ve yeni akıllı telefonlarını tanıtan Motorola’nın yeni üst seviye serisi Moto Z2’nin ayrıntıları belli oldu. Hatırlarsanız bir süre önce Moto Z2 Play zaten duyurulmuştu ancak Moto Z2 (ve Z2 Force) henüz tanıtılmadı ve piyasaya sürülmedi.
Fakat, firmanın Çin websitesinde cihaz hakkında ayrıntılar ortaya çıktı. Telefonun tasarımını ortaya koyan bir afiş paylaşılırken aynı zamanda afişte Moto Mods aksesuarları da görünüyor. Moto Z2’nin önceki model olarak tasarımsal açıdan büyük oranda benzediğini görüyoruz fakat farklı olarak bu sefer arka tarafta çift kamera sistemine yer verilmiş. Bu bağlamda Motorola günümüz modasına uymuş diyebiliriz.
Bununla birlikte cihazın 5.5 inçli 1440 x 2560 QHD AMOLED ekran ile gelmesini bekliyoruz. Kaputun altında Snapdragon 835 işlemcisinin yer alacağı modelde  4GB/6GB RAM ve 64GB/128GB RAM ve Depolama seçenekleri, 12 MP çift arka kamera ve 5 MP ön kamera yer alacak.
Moto Mod aksesuarları ise Hasselblad True Zoom Camera, Portable Photo Printer, Turbo Power Battery Case, 360 Camera, JBL Speaker ve GamePad olarak yerlerini ayırtıyor. Telefon, 25 Temmuz tarihinde Moto Z2 Force ile birlikte tanıtılacak.
Kaynak; Phonearea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.