Moto Z2 Play Özellikleri Göründü


İlk nesliyle kullanıcıların ilgisini çeken firma, şimdi Moto Z2 Play hazırlıklarını yapıyor. Cihaz sertifika alırken özellikleri sızdırıldı.

Motorola Moto Z Play’in önemli özelliklerinden biri orta seviyede iyi bir performansı 3510mAh gibi hayli iddialı bir pille sunuyor olmasıydı. Çin düzenleyici ajansı TENAA’da görünen Moto Z2 Play ise mağlesef bu sefer piliyle yüzleri güldürmeyecek.
Anladığımız kadarıyla Moto Z2 Play’da 2820mAh gücünde bir batarya yer alacak, bu %20’lik bir kırpma anlamına geliyor. Donanım tarafındaysa cihazda Snapdragon 626 bulunacak. 2.2GHz hızında çalışan 8 çekirdekli yonga ilk nesil Moto Z Play’de bulunan Snapdragon 625 ile oldukça benzer diyebiliriz. Cihazda ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı yer alacak. Depolama, microSD ile 128GB’a kadar arttırılabilecek.

5.5 inç büyüklüğünde Full HD OLED ekran ile gelecek olan Moto Z2 Play’in kamera tarafındaysa arka tarafta 12 MP sensör yer alırken ön tarafta ise 5 MP sensör yer alacak. Tasarım olarak ise ilk nesil ile benzer çizgilere sahip olacak. Daha fazla detay çıktığında sizleri bilgilendireceğiz.
Kaynak 1Kaynak 2 (Çeviri)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.