Motorola, Moto G4 Plus'a Android Oreo Güncellemesi Vereceğini Açıkladı!


Aferin -mi?-

Lenovo’nun çatısı altında yaşamını sürdüren Motorola, geçtiğimiz günlerce Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak telefonlarını açıklamıştı. Fakat listede Moto G4 ailesinin hiçbir üyesinin olmayışı kullanıcılar tarafından büyük tepki çekmişti. Firma bu eleştirilerin bir kısmını dinledi ve Moto G4 Plus’a Android Oreo güncellemesini vereceğini açıkladı.
Ancak, yapılan açıklamada Moto G4 ve G4 Play’e hiç değinilmedi. Dolayısıyla resmi olarak bu iki telefon sonsuza kadar Nougat sürüme hapsolacak. 18 aydan daha kısa bir süre önce piyasaya çıkan Moto G4 ailesinin tamamının Android Oreo güncellemesi almaması mutsuzluk verici.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Motorola, Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Telefonlarını Açıkladı

Motorola, Moto G serisinin sadece bir büyük Android güncellemesi aldığını belirtiyor. Orta seviyede güzel cihazlar olan G serisine yazılım tarafında daha fazla desteğin gösterilmesi daha iyi olurdu doğrusu. Son olarak firma Moto G4 Plus’a gelecek güncellemenin ne zaman geleceğini belirtmedi fakat geç geleceğini ima etti.
#Kaynak; AndroidPolice


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.