Netflix Artık Çevrimdışı Olarak Kullanılabilecek!


The Netflix Inc. website and logo are displayed on laptop computers arranged for a photograph in Washington, D.C., U.S., on Tuesday, Jan. 21, 2014. Netflix Inc., the largest subscription streaming service, is expected to release earnings data on Jan. 22. Photographer: Andrew Harrer/Bloomberg via Getty Images

Alanının en büyüğü olarak söyleyebileceğimiz Netflix, bünyesinde bir çok dizi ve filmleri barındırıyor. İnternet üzerinden çevrimiçi (online) olarak kullanıcılar bu içeriklere ulaşıyor ve diledikleri cihazdan diledikleri zaman izleyebiliyor. Netflix bu durumu bir adım daha ileriye götürerek içeriklerin çevrimdışı (offline) olarak da izlenmesini mümkün kıldı.
1 Aralık tarihinden yani bugünden itibaren artık Netflix’de içerikleri indirebilir ve sonradan çevrimdışı şekilde izleyebilirsiniz. Bu duruma elbette en çok mobil kullanıcılar sevindi zira kota, çekim gücü gibi nedenlerden dolayı her zaman istedikleri içeriği izleyemiyorlar. Artık bu sorun tamamıyla ortadan kalktı.


Netflix’e yapılan yeni güncelleme ile birlikte açılan içeriklerin hemen alt tarafında indirme butonu getirildi. Bu butona tıkladığınızda içeriği cihazınıza indirmeye başlıyorsunuz. Ek olarak belirtmemiz gerekir ki bu yeni özellik şimdilik Netflix yapımları için geçerli. İlerleyen zamanlarda yapılacak anlaşmalar sayesinde Netflix’te bulunan tüm içerikler indirilebilir olacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir