Netflix'in Orijinal Türk Dizisinin Başrolü Çağatay Ulusoy'a Emanet


Enteresan bir şey olacak

Geçtiğimiz Mayıs ayında ilk detaylarının paylaşıldığı, aslında daha doğrusu Netflix’in orijinal Türk dizisi yapacağı onaylanmıştı. Yapımcılığını Vatanım Sensin dizisinden tanıdığımız Q3 Medya‘nın üsteleneceği yapımın başrolünde ise Çağatay Ulusoy yer alacak.
Dizinin adı henüz belli değil ama yapım Osmanlı – Türk tarihinden esinlenen bir kahramanlık hikayesinin temelinde ilerleyecek. Çağatay Ulusoy’un canlandıracağı karakterin ise özel güçleri bulunmakta ve bu güçler İstanbul’u yok etmeye çalışan karanlık güçlere karşı tüm insanlığı koruyacak.


Dizi, Behzat Ç ile tanıdığımız  Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi başarılı projelere imza atmış Pınar Bulut tarafından kaleme alınacak ve dünya ile aynı anda 2018 yılında Netflix üzerinden tüm bölümleri yayınlanacak.
Netflix’in Türk dizi yapması dizi sektörümüz açısından büyük bir önem taşıyor. Çok yüksek bir ihtimalle maksimum 60 dakikalık bölümlere sahip olacak bu dizi gereksiz ağır çekim ve bakışmalardan da yoksun olacak ki bu harika. Umarım ortaya kaliteli bir iş konulur ve TV dizilerimiz de bundan biraz feyzalır.
 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.