Netflix'te Türkçe Dizi Devri Başlıyor | Dijitaller

Netflix’te Türkçe Dizi Devri Başlıyor


The Netflix Inc. website and logo are displayed on laptop computers arranged for a photograph in Washington, D.C., U.S., on Tuesday, Jan. 21, 2014. Netflix Inc., the largest subscription streaming service, is expected to release earnings data on Jan. 22. Photographer: Andrew Harrer/Bloomberg via Getty Images

Bir süredir ülkemizde Türkçe olarak hizmet vermeye başlayan Netflix, kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor. Türkçe dizi tarafındaki soru işareti de resmi olarak ortadan kalktı, Türkçe diziler geliyor!

Kendisini Türkçe yaparak hem uygulama hemde sosyal medya tarafından aktif bir şekilde hizmet veren Netflix, dizi ve film içerikleriyle de büyülüyor. Şimdi ise yapılan açıklamaya göre Türkçe dizi devri başlıyor. 

Bugün düzenlenen bir etkinlikte Netflix adına açıklamalarda bulunan Melisa Eyiakkan, yapımcı O3 şirketi ile anlaştıklarını belirtti. O3 medyayı aslında Vatanım Sensin ve İstanbullu Gelin dizileriyle yakından tanıyoruz. Fakat Netflix için çekilecek Türkçe dizi hakkında şimdilik elimizde bir bilgi bulunmuyor.

Dizinin adı, türü veya ne zaman çıkacağı hakkında ortada bir sis bulutu var diyebiliriz. Ancak Netflix’i bu adıma iten ve hızlı davranmasını sağlayan şeyin Puhu TV’de yayınlanan ve başarılı sonuçlar alan Fi dizisi olduğunu varsayabiliriz.

Açıkçası ortaya çıkacak yapımı oldukça merak ediyorum. Umarım hali hazırda TV’de yayınlanan 2 saatten uzun ”aşk” dizilerine benzer bir yapım karşımıza çıkmaz.

Kaynak; SDN

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netflix’te Türkçe Dizi Devri Başlıyor

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz