Nokia 8 için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Bugün Çıktı!


Geldi geldi
Bir süre önce Nokia 8 için Android Oreo beta programı kapatılmıştı ve bugün ise cihaz için Android 8.0 Oreo güncellemesinin çıktığı açıklandı. Güncelleme ilk olarak Finlandiya ve Polonya’da bulunan TA-1004 ve TA-1012 model numaraları için çıkmış durumda ve bu XDA Forumlarında onaylanmış durumda. Ayrıca yine bugün HMD yöneticisi Juho Sarvikas de güncellemenin çıktığını onayladı.


Yazılım güncellemesi beraberinde standart Oreo yeniliklerini getiriyor. Güncelleme, Resim içinde resim, bildirim noktaları, autofill şifreleme, Kasım ayı güvenlik güncellemesi ve daha hızlı yükleme gibi bazı özellikleri içeriyor. Güncelleme aynı zamanda kamera altyapısına da bazı dokunuşlar yapıyor. ISO değeri ve çekim hızı konusunda iyileştirmeler yapılmış durumda.
Juho Sarvikas ise güncellemenin bir iki gün içinde herkes için erişilebilir olacağını aktarıyor. Ancak operatörden operatöre bazı gecikmeler olabilir. Fakat en geç bir hafta içinde Nokia 8 sahibi olan herkese güncellemenin geleceği garanti ediliyor.
Nokia 8’iniz varsa yazılım güncelleme kısmını bir kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
#Kaynak; GSMArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir