Nokia'dan Çift Kameralı Amiral Gemisi Geliyor


Finlandıyalı HMD ve Nokia’nın birleşimi ile beraber Android’e geçen firma, yeni 3310’u diriltmiş ve Nokia 6, 5 ve 3 ile adından sıkça söz ettirmişti. Son gelen bilgilere göre uygun fiyatlı bu cihazlara yakında daha güçlü bir model katılabilir.

Kısa süre önce paylaştığımız bir haberde Nokia 6, 5 ve 3 modellerinin Nisan-Haziran döneminde ülkemizde dahil olmak üzere 120 ülkede satışa çıkacağını sizlere aktarmıştık. Yeni gelen sızıntılara göre firma daha güçlü bir veya iki model daha hazırlıyor olabilir.
Henüz bilgiler kesin olmasa da Snapdragon 660 ve Zeiss imzalı çift kamera kombinasyonuna sahip bir amiral gemisi görebiliriz yılın ikinci yarısında. Şimdilik hiç bir şey net değil ve iki farklı söylenti bulunuyor.

İlk söylentiye göre Snapdragon 660 ve çift kameralı bir tek model gelecek ve Nokia yılı bu ürün gamıyla bitirecek. Farklı bir söylenti ise iki farklı modelin daha geleceğini işaret ediyor. Nokia 8 olarak belirtilen cihaz tek kamera ve Snapdragon 660 ile gelecekken Nokia 9 olarak belirtilen bir başka cihaz ise Snapdragon 835 ve çift kamera ile karşımıza çıkacak.
Şimdilik tüm bildiklerimiz bunlar ve haberdeki görsellerden ibaret. Nokia hızlı ve emin adımlarla pazara giriş yapmış durumda ancak üst ve orta-üst seviyede herhangi bir varlığı bulunmuyor. Konunun takipçisi olmaya devam edecek ve sizleri bilgilendireceğiz.
Kaynak 1 ve Kaynak 2


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.