Note 7 Alanlara Samsung'dan Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Cazip İndirim


Geçtiğimiz haftalarda çokça konuştuğumuz Galaxy Note 7 faciasının etkileri Samsung üzerinde sürerken firma kısa süre önce resmi olarak Galaxy Note 7 satın alan kullanıcılara Galaxy S8 veya Galaxy Note 8 için indirim yapılacağını açıkladı.
Samsung’un buygün duyurduğu yeni Galaxy Yükseltme Programı kapsamında Note 7’yi satın alan ve değişim programlarında Galaxy S7 veya S7 Edge modellerini tercih eden kullanıcılara cazip bir fırsat sunuluyor. Önümüzdeki yıl çıkacak olan Galaxy S8 veya Note 8 modelleri için bu kullanıcılara indirim sağlanıyor.
s7-and-s7-edge-2048-x-1152
Bu indirim hali hazırda değişim programında aldığınız cihazın yarı fiyatı olarak yansıyor. Yani Galaxy S8 veya Note 8’i alabilmek için S7 yada S7 Edge’i takas edip yarı fiyatını ödemeniz yeterli olacak. Bu yükseltme programı şimdilik Güney Kore için geçerli ancak diğer ülkelerde de yapılması bekleniyor ki Samsung’un bunu yapması gerekir.
Yükseltme programına katılan kullanıcılar ayrıca olası bir kazadan ötürü ekranın kırılması durumunda Samsung yine %50 indirim sağlayacak. Öte yandan bir diğer ilginç nokta ise Samsung’un ”Galaxy Note 8” adını kullanıyor olması. Bu yaşananlar ve ikinci geri çağırmadan sonra firmanın Note markasında devam etmeyeceği düşünülüyordu. Bu arada yaşanan olaylardan ötürü Galaxy S8’in tanıtım tarihinde gecikmenin olabileceği söyleniyor. Her yıl MWC fuarında 26 Şubat tarihinde tanıtılan yeni cihazın gelecek yıl birkaç hafta ertelenmesi söz konusu.
Kaynak; Samsung


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.