Nükleer Savaşı Uzaylılar Önlemiş


Merhaba Dünyalı! Barış için geldik. Garip bir giriş oldu ancak eski bir NASA astronotu bu konu hakkında oldukça iddialı açıklamalarda bulundu ve Dünya’da ki nükleer savaşı uzylıların önlediğini söyledi.
Açıklamayı yapan Edgar Mitchell, Ay’a ayak basan altıncı insan konumunda. O dönemde soğuk savaşın en kızıştığı dönemlerdeydik ve nükleer savaşın olması gündemlere gelmişti. Edgar Mitchell ise bunun olmamasını ”Barış sever” uzaylılara borçu olduğumu söyledi. Ayrıca konuşmasında uzalıların ABD’nin ilk nükleer bomba denemesini engellediğini ve Pasifik kıyısında ki uçakları da vurduğunu söyledi.

Apollo 14 ile Ay'a giden Edgar Mitchell
Apollo 14 ile Ay’a giden Edgar Mitchell

Genel olarak baktığımızda eski NASA çalışanlarının ve UFO araştırmacılarının benzer açıklamalarının olduğunu biliyoruz ancak bunlar bilimsel olarak iddiadan başka bir şey değil. Zira ellerinde bir kanıt yok. Tabi bu uzaylılar yoktur demek değil. Galaksimizde milyonlarca gezegen bulunmakta onların birinde bizden başka bir şeyin yaşama olasılığı son derece yüksek. (Bir bakarsınız yarın uzaylılar gelir verir)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir