OnePlus 2 Fiyatı Belli Olmaya Başladı


Gündemde yer almaya devam eden OnePlus 2 fiyatı kısmen açıklandı. Merakla beklenen akıllı telefonun daha önce bir takım görselleri sızdırılmıştı ve firma tarafından da bir kaç özelliği beyan edilmişti. Bugün OnePlus resmi twitter hesabından paylaşılan bir görselde Pete Lau‘nun bir açıklaması görünüyor. Açıklamaya göre OnePlus 2 450$ altında bir fiyat etiketine sahip olacak.
CJPVYPeWEAA5Eh_ (780 x 390)
Tabi bu fiyat altında özellikle telefonun teknik detaylarını göz önünde bulundurursak gayet uygun bir fiyat olmuş diyebiliriz. Bir çok kesim ve bazı kaynaklara göre telefonun fiyatı 449$ olacağı yönünde. Telefonun özelliklerini toparlamak gerekirsek yenilenmiş Snapdragon 810, 4GB RAM, Parmak izi okuyucusu ve USB Type-C bağlantısı kesinleşmiş özelliklerinden. Telefonun ayrıca 16MP arka, 5MP ön ve 5.5” veya 5.7” bir ekrana sahip olması bekleniyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.