OnePlus İçin Oxygen OS Hazır


OnePlus markasının Cyanogen ile arasının bozulmasıyla birlikte geliştirmeye başladığı Oxygen OS sistemi artık hazır durumda. Geliştirilen yeni yazılım Android 5.0.2 Lollipop sürümünü kullanıyor. OnePlus bu yeni yazılımda daha saf ve daha göze hoş gelen bir arayüz hazırlarmış. Şirket pil ömrünü ve performansı da artırdığını söylüyor.
Adsız (797 x 345)
Genel anlamda ham Android gibi görünen Oxygen OS, çeşitli parmak hareketleri ile daha işlevsel hale getirilmiş. Ayrıca dosya yöneticisi, hızlı ayarlar menüsü ve birkaç daha gelişmiş ayarda Oxygen OS ile birlikte ön yüklü olarak geliyor. Firma Oxygen OS ile birlikte daha hızlı ve daha nokta güncellemeler yapacağının altını çiziyor. Gelecek olan OnePlus Two cihazında büyük ihtimal ile ön yüklü olarak gelecektir. Ayrıca hali hazırda elinde OnePlus One cihazı olanlar aşağıda verdiğimiz linkten One Plus’ın websitesine ulaşabilirler ve yönergeleri takip ederek Oxygen OS’i kendi cihazlarına kurabilirler. Ek olarak aşağıdaki videodan kısa ön incelemesini izleyebilirsiniz.
Oxygen OS’i indirmek için buraya tıklamanız yeterli.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.