Oyuncular İçin Otel Açıldı, Oyunlar Bedava!


Bildiğiniz gibi seyahat zamanı veya tatil zamanlarında evlerimizden, PC ve konsollarımızdan uzak kalıyoruz. Dolayısıyla oyun tutkunları oyunlarından vazgeçmeyi pek sevmiyor ve gittikleri yerde de oyunlarıyla vakit geçirmek istiyor. (Artık nasıl tatilse)
arcade_hotel_4
Amsterdam’da açılan The Arcade Hotel ise bu ikilemi kökünden kaldırıyor. Şehri gezmeye gelenlere 36 odasıyla hizmet veren otel, bu odalarında bedava konsol oynama fırsatı tanıyor. Hatta bar bölümünde bedava çizgi romanların bulunduğu otelde yine bar platformunda başkaları ile multiplayer oyunlar oynamanız da sağlanıyor. (Bar da içki yerine kutulu oyunlar verselermiş daha iyi olurmuş) Tüm bunları arkanızda bırakıp şehri gezmeye çıkarsanız da otel size ödünç olarak bisiklette veriyor. Zira bisiklet Amsterdam’da bir hayli popüler bir ulaşım aracı. Peki siz bu otelde tatil yapmak ister misiniz ?


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.