PlayStation VR Türkiye Fiyatı Belli Oldu


Oyun severlerin biricik sevgilisi Sony PlayStation için özel olarak geliştirilen PlayStation VR‘ın en sonunda Türkiye fiyatı resmen açıklandı. Sony’nın Sanal Gerçeklik alanında yaptığı bu önemli adım sayesinde artık kullanıcılar daha gerçekçi ve zevkli oyun deneyimi yaşayabilecekler.
Geçtiğimiz aylarda zaten duyurulan ve yakında ülkemize de geleceğini bildiğimiz PlayStation VR’ın sadece fiyatı hakkında bir bilgimiz bulunmuyordu ki artık bunu da biliyoruz. PlayStation Türkiye’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklama ile birlikte PS VR’ın 24 Ocak’tan itibaren Türkiye’de satışa çıkacağı açıklandı.


Fiyatı ise beklenenden biraz daha düşük geldi diyebiliriz. 1699 TL‘lik tavsiye edilen satış fiyatını şahsen ben 1900TL dolaylarında bekliyordum. Öte yandan bu fiyat içerisinde Movo kontrolcü ve kameranın olmadığını da hatırlatmak isterim. Onlarda eklenince fiyatın 2 bin TL bandına geleceğini söyleyebilirim.
Daha fazla detay için tıklayın


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.