Project Ara İçin Olumsuz Haber


Mobil sektörde kullanıcıların merakla beklediği Project Ara projesi bizlere akıllı telefonlar için çok geniş bir özelleştirme imkanı sunacak. Ana iskelet dışında 11 farklı modülden oluşacak olan modüler yapıdaki telefonlar hayatımıza girmenin eşiğinde ancak biraz gecikecekler.
Adsız
İlk çalışan prototipin gösteriminden sonra yakın tarihte artık son ürünlerin piyasaya gireceği bekleniyordu ancak gösterilen prototip sonrasında geliştirici ekip sessizliğe gömülmüştü. Kısa süre önce resmi Project Ara Twitter hesabından yapılan bildiriye göre ABD sınırları içinde yeni pilot bölgenin arandığı ve ilk modüler akıllı telefonların gelecek yıl raflarda olacağı belirtildi. Tabi ilk ürünler donanım açısından yetersiz olacaktır ve deneyimi olumsuzlaştıracaktır. (açıkçası bu teknolojiyi bende merakla bekliyorum, toplama bilgisayar gibi toplama telefon yapabilmek heyecan verici olurdu)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.