Project Cars 2'den Yeni Görseller; Muazzam Görünüyor!


İlk oyun Project Cars’ın büyük ilgi görmesinden sonra ikinci oyun için kollarını sıvıyan geliştirici Slightly Mad, oyunun yenii görsellerini paylaştı.

Project Cars 2’nin duyurusu aslında 2015 yılında daha ilk oyun tam anlamıyla çıkmadan yapılmıştı. Önceki oyunda göre daha geniş bir şekile karşımıza çıkacak. Oyunda 50 benzersiz mekan, 200 yarış pisti, 40 farklı otomobil markası ve 200 araç yer alacak. Araçlar içerisinde daha önce hiç görmediğimiz otomobillerde olacak. Üstelik grafikler ve fizik ilk oyuna göre bir üste taşınmış durumda. Öyle ki, arabaları gerçeklerinden ayırtmak oldukça zor.
2017 sonunda PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürecekleri Project CARS 2‘ye ait yayınlanan yeni görsellerde Jaguar XJR9, Nissan Skyline Silhouette Formula, Nissan Skyline R34, Audi R8 V10 Plus, Mitsubishi Lancer Evolution, KTM X-Bow GT4, Jaguar XJ220S TWR ve Ford Focus RS karşımıza çıkıyor. Hemen aşağıdaki galeriden görsellere bakabilir, en alttaki videodan duyuru videosuna göz atabilirsiniz.


Kaynak; Dsogaming


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.