Razer'dan Üst Seviye Akıllı Telefon Geliyor | Dijitaller

Razer’dan Üst Seviye Akıllı Telefon Geliyor


Oyun sektörünün önde gelenlerinden Razer, bir yıldan uzun bir süredir bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor olabilir, ancak şimdiye kadar cihazla ilgili neredeyse hiçbir ayrıntı sağlanmamıştır. Neyse ki, şirket görünüşte 1 Kasım’da telefonu tanıtmayı planlıyor. Bu, Razer’in ilk akıllı telefonu olacak ve üst düzey özellikler ile dolacak gibi görünüyor.

8 GB RAM ve Snapdragon 835 CPU

GFXBench ile Razer akıllı telefon bir süre önce ortaya çıkmış olabilir, ancak emin değiliz. Testte ulaşılan detaylara göre Razer’ın akıllı telefonu, 1440 x 2560 piksellik 5.7 inç ekran ile gelecek. Dolayısıyla Samsung Galaxy S8 veya LG V30 gibi 18: 9 en/boy oranına sahip olmayacak.

Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisi (ayrıca şu anki Android amiral gemilerinde bulunur) ve 8 GB RAM de yine telefonun bahsedilen muhtemel özellikleri arasında. 8 GB RAM dünyada bir ilk değil ancak böylesi bir belleği telefonunda bulundan firma sayısı da hayli az.

Razer’ın telefonunun adının ne olacağını şimdilik bilmiyoruz ancak telefonun firma tarafından ciddi şekilde özelleştirilmiş Android 7.1.1 Nougat ile çıkmasını bekliyoruz. Bununla birlikte telefonda 64 GB depolama alanı, 8 MP ön tarafa bakan bir kamera ve 4K video kaydı yapabilen 12 MP arka kamera bulunacak.

Daha önceki bir raporda, cihazın hardcore oyuncuları hedef alacağı belirtildi ancak bunun nasıl olacağını bilemiyoruz. Belki sağı solu LED’li olabilir, ne dersiniz 😀 Razer Gamer Edition Phone 😀

#Kaynak; PhoneArea

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Razer’dan Üst Seviye Akıllı Telefon Geliyor

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz