Rekor Galaxy S8 Üretimi; Samsung Başlangıç için 10 Milyondan Fazla Üretim Hedefliyor


Bu ayın sonunda resmen ve gerçekten tanıtılacak olan Galaxy S8 için sadece sayılı günler kalmış durumda. Büyük bir merak ile beklenen Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için oluşacak talabi karşılamak oldukça zorlu olacak gibi. Zira Samsung, rekor sayıda bir üretim miktarı hedeflemiş durumda.
Samsung‘a yakın kaynaklar ve Güney Kore’nin saygın portallarından biri olan Naver’ın aktardığına göre firmanın Vietnam’da ki fabrikasında hali hazırda üretim başlamış durumda. Mart ayına kadar 4.7 Milyon adet, Nisan ayında ise 7.8 Milyon adet üretim hedefleniyor. Böylece cihazın çıkış zamanlarında Samsung’un elinde 12.5 Milyon Galaxy S8 ve S8+ olacak ve böylece bir tedarik sıkıntısı yaşanmayacak.
Şahsen Galaxy S8 ve büyük kardeşi şimdiye kadar gördüğüm en güzel sızıntı haberlerini süslemekte. Eğer çok büyük bir sürpriz yaşanmazsa ortaya çıkacak cihaz hemen üstteki gibi görünecek. Kavisli ve çerçevesiz ekran, güçlü donanım ve güçlü kamera… Sizler için konuyu takip ediyor olacağız.
(Her şeyi anlatan başlığa rağmen bu yazıyı okuduysanız size ayrıca teşekkürü borç biliriz.)
Kaynak; SamMobile


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.