Resident Evil Serisi Yeniden Çekilecek; Suyunun Suyu!


Resident Evil’i duymayan, oynamayan yada en azından izlemeyen yoktur. Dumanı üstünde olan yapımın film serisinin tekrar çekileceği açıklandı.

Hayatımıza Capcom tarafından bir oyun olarak giren Resident Evil, sonrasında beyaz perdeye aktarıldı ve büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Baş rolünde Milla Jovovich ile bütünleşen seri geçtiğimiz aylarda son filmine imza atmıştı fakat bu büyük seri, yapımcılar gözünde henüz bitmemiş.
Resident Evil (Ölümcül Deney) aslında bir uyarlama bakımından oldukça kötü bir yapım diyebiliriz fakat her nasılsa izleyiciler bu filme ilgi gösteriyor. Öyle ki, çekilen 6 filmden yapımcı 1.2 milyar dolar kazanmış durumda. Tabi bu, seriyi bir film ve uyarlama olarak bizden geçer not almasına yetmiyor 🙂
Her neyse, Cannes Film Festivalinde serinin tekrar yanı Reboot olarak çekileceği resmen açıklandı. Filmlerin yapımcılığını Constantin Film üstlenecekken Paul W.S. Anderson’ın projede yer alıp almayacağı bilinmiyor. Ayrıca oyuncular, senaryo yada yönetmenin kim olacağı konusunda da bir bilgi yok. Bekleyip göreceğiz.
Kaynak; Variety


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.