Saat Devi Casio Akıllı Saat Üretecek


Bildiğiniz gibi Japon menşeili Casio markası özellikle saat üretiminde büyük bir firma. Uzun zamandır beklendiği gibi Casio akıllı saat segmentine adım atmaya hazırlanıyor.Güçlü Japon markası Apple, Samsung, LG gibi büyük bir firma olmasa da bir saatin nasıl olması gerektiğini onlardan daha iyi bilen bir firma.
Uzun yıllardır bilgi birikimi olan Casio son bir kaç yıldır akıllı saat üretimi için araştırma ve geliştirmelerini sürdürüyordu. Saatlerin özellikleri ve tasarımı hakkında detaylar verilmiş değil ancak muhtemelen Casio markasının çizgisinde bir saat gelme ihtimali yüksek. Özellikler bu segmenteki rakiplerine göre daha alınabilir bir fiyat ile girmesi bekleniyor. Saatlerin çıkış tarihleri 2016 Mart ayı olarak gösteriliyor, ilk olarak Japonya ve ABD pazarına girecek olan firma ürünlerini global pazara sürecek mi bilmiyoruz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir