Samsung Galaxy A8 (2016) Ortaya Çıktı


Samsung Galaxy A8 (2016) firmanın yeni telefonlarından biri olacak. Esasında bu modeli ilk olarak AnTuTu veri tabanında görmüştük ve hemen ardından telefon hakkında fiyat bilgileri ve görselleri de ortaya çıkmıştı. Dolayısıyla merak ettiğimiz çok fazla bir şey kalmamıştı fakat yeni görsel cihazın Galaxy Note 7 arayüzü ile geleceğini gösteriyor (İnşallah huyu çekmez.)
1474624098_grace-ux
Ortaya çıkan yeni görselde kullanıcı klavuzi görünüyor. Klavuza baktığımızda Galaxy A8 (2016)‘nın arayüzünü de görmüş oluyoruz doğal olarak. Galaxy Note 7’de kullanılan Grace UX arayüzünün kullanılacağı model farklı olarak Android 6.0.1 Marshmallow üzerinde çalışıyor olacak.


Öte yandan cihazın sızan görsellerine baktığımızda ise içi kadar dışının da güzel olduğunu görüyoruz. Samsung’un metal ve cam tasarım anlayışının güzelce yansıtıldığı model kullanıcısına zevk verecektir. Son verilere göre Galaxy S8 (2016), Exynos 7420 yongası, 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, 5.7 inç Full HD ekran, 3500mAh batarya, 16 MP arka ve 5 MP ön kamera ile gelecek.
Kaynak: PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.