Samsung Galaxy C10, Firmanın İlk Çift Kameralı Modeli Olabilir


Çift kameraları telefonlar son dönemin popüler trendi olurken şimdilik Samsung tarafından bu trendi yakalayan herhangi bir cihaz bulunmuyor fakat Galaxy C10 bu açığı kapatabilir.

Bu ayın başlarında Samsung Galaxy Note 8’in firmanın ilk çift kameralı akıllı telefonu olacağına dair ilk bilgiler gelmeye başlamıştı fakat son sızıntı bizlere Galaxy C10’un bu alanda ilki gerçekleştireceğini gösteriyor. İlk kroki çizime baktığımızda cihazın arkasında dikey şekilde konumlandırılmış kameralar görünüyor ancak bu kez arka tarafta parmak izi okuyucu yok.


Öte yandan cihaza güç verecek işlemci ise 9 Mayıs’ta Qualcomm tarafından duyurulacak Snapdragon 660 olacak. Buna ek olarak Samsung’un sesli asistanı Bixby’nin Galaxy C10’da olması ve yine kendine özel bir düğmesinin de cihazın üzerinde yer alacağı belirtilenler arasında. Şimdilik elimizde olan tüm bilgi bu kadar, daha fazla detaya sahip olduğumuzda sizinle paylaşacağız.
Kaynak; Phonearea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir