Samsung Galaxy C9 Setifikayı Kaptı; 6GB RAM ve 4000mAh Batarya


Bir süredir sızıntıları gelen Samsung Galaxy C9 özellikleri artık netleşti. Bundan önce Zauba, AnTuTu ve Geekbench’te gözümüze yakalanan telefon artık FCC sertifikasını da alarak karşımıza tekrar geldi. Sertifika dolayısıyla cihazın teknik özellikleri de artık kesinleşti diyebiliriz.
Galaxy C9, teknik özellikleri itibariyle orta-üst segmente hitap ediyor. Sahip olduğu 6 inç büyüklüğündeki ekranında Full HD (1920 x 1080) çözünürlük sunan model, gücünü Qualcomm’un başarılı yongası Snapdragon 652‘den alıyor. 8 çekirdekli bu işlemciye grafik tarafında Adreno 510 eşlik etmekte.
samsung-galaxy-c9-c7-soon-01
Telefonun diğer ilgi çekici özelliği ise kaputunun altında 6 GB RAM bulundurması. Yüksek bellek kapasitesi modelin çabuk eskimesini engelleyecektir. Bunun yanında 16 MP arka ve ön kamera ile gelecek olan Galaxy C9, 4000mAh bataryası ile uzun pil ömrü sunacaktır. Ancak şimdilik cihazın hangi pazarlarda veya hangi tarihte satışa çıkacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir