Samsung Galaxy Note 6, Temmuz Ayında Piyasaya Çıkabilir


2015 yılının Ağustos ayında Samsung, kalemli ve büyük ekranlı telefonlar ailesine Galaxy Note 5‘i katmıştı. Aradan çok uzun süre geçmeden Galaxy Note 6‘nın sızıntı özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. Bugün, Koreli bir haber sitesi olan The Bell’in iddalarına göre, Galaxy Note 6 Temmuz ayının ortalarında ve Android N sürümü ile piyasaya çıkabilir. Ki bu da 4 aydan kısa bir süre bir süre demektir. Ayrıca her klişe sızıntı haberinde olduğu gibi, yeni Note cihazının da bir kod adı var: “Grace“.
Aslında iddaların tamamen mantıksız olduğunu söyleyemeyiz. Android N için, bu ayın başlarında geliştirici önizleme sürümü yayınlanmıştı. Mayısın 18’inde de Google I/O etkinliği olduğunu düşünürsek, Android N’in stabil sürümünün Temmuz başı gibi çıkabileceğini söyleyebiliriz. Bu da Galaxy Note 6‘nın Temmuz ayında, Android N sürümüyle birlikte piyasaya çıkabileceğinin sinyallerini veriyor.
Kalemli ve büyük ekranlı telefonlar, sevenleri için başka bir tutku. Bu yüzden Galaxy S7 almayıp Note serisinin yeni üyesini bekleyen birçok insan var. Her ne kadar sürekli yeni amiral telefon çıkmasından rahatsız olsam da, sevenleri ve bekleyenleri için heyecanlandırıcı bir haber diyebiliriz.
Ayrıca Samsung Galaxy Note 6‘nın tahmin edilen teknik özellikleri için şu yazımıza da göz atabilirsiniz:
Galaxy Note 6, 6GB RAM ile Gelebilir!


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.