Samsung Galaxy Note 8'den Yeni Haberler


Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 üzerindeki hazırlıkları sürerken yeni canavardan yeni detaylar elimize ulaştı.

Yılın ikinci yarısında yani önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan Galaxy Note 8, Samsung için hayli önemli bir konuma sahip. Büyük bir yoğunlukla firma, model üzerine çalışmalarını sürdürüyor ve en yeni teknolojilere yer vermeyi hedefliyor.
Bu bağlamda daha önceki sızıntılara da baktığımızda Galaxy Note 8’de çift kamera görmemiz kuvvetle muhtemel. Yeni gelen bilgiler de bunları destekliyor. Kaynağa göre Note 8’de  13 MP + 13 MP şeklinde kamera dizilimi yer alabilir. Daha önceki bilgilerden bunun 13+12 şeklinde olduğu belirtiliyordu. Bununla birlikte kameraların Samsung Electro-Mechanics tarafından üretileceği belirtiliyor yani ISOCELL teknolojisine sahip olabilirler.
Çift kamera modası aslında Huawei P9 ile şahlandı diyebiliriz. Çok popüler bir hale geldi ve sonrasında LG ve Apple gibi başka firmalar da kullandı. Henüz Samsung’ta çift kameralı bir cihaz görmedik ancak gelecek Galaxy C10’un ilk çift kameralı telefonu olmasını bekliyoruz, ikincisi Galaxy Note 8 olacak.
Galaxy Note 8’e dönecek olursak donanım tarafında da bazı detaylara sahibiz, en azından söylentilere. Son gelen bilgiler bizlere cihaz 6.4 inçlik ekrana ve Snapdrag 836 yongasına sahip olacak ki, bu yonga selefinden %10 daha hızlı olacak. Bununla birlikte 6 GB RAM’de beklediklerimiz arasında.
Galaxy Note 8 hakkında yeni haberler gelince sizleri bilgilendireceğiz. Bu arada Dijitaller Akış’a göz atmış mıydınız?
Kaynak; GsmArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.