Samsung Galaxy On8 Duyuruldu, İşte Fiyat ve Özellikleri


Samsung, Galaxy Note 7’de yaşadığı sorunlara rağmen diğer akıllı telefon serilerine hiç yavaşlamadan devam ediyor. Firma birkaç gün evvel Galaxy On7 2016 modelini duyurmuş ve Galaxy On8‘in geleceği de ortaya çıkmıştı. Orta seviyede beğenilen On serisinin yeni üyesi Galaxy On8’de bugün resmen duyuruldu.
5.5 inçlik Full HD Super AMOLED ekrana sahip olan Galaxy On8, gücünü Exynos 7580 yongasından alıyor. 1.6 GHz hızında çalışan 8 Cortex-A53 çekirdeğinden oluşan işlemci 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile destekleniyor. Ayrıca depolama alanı microSD kart ile arttırılabilmekte.
samsung-galaxy-on8
Arkasında 13 MP ana kameraya ek olarak ön yüzünde LED flaş desteğine ahip 5 MP selfie kameraya yer veren Samsung, cihazda 3300mAh değerinde bir batarya konumlandırmış. 4G LTE Cat 6 seviyesi modem ile gelen Galaxy On8’in şimdilik sadece Asya pazarına sürüleceği ve fiyatının 240 Dolar olacağı belirtilmekte.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.