Samsung Galaxy S7 Çıkış Tarihi Belli Oldu


Samsung’un yeni amiral gemisi çok yakında bizlerle olacak. Şuana kadar bir çok sızıntı haber ile gündeme gelen Galaxy S7 hakkında ilk somut bilgile geldi. Sammobile kaynaklı haberimize göre firmanın Galaxy S7’yi tanıtacağı özel etkinliğin tarihi sızdı.
thenextgalaxy
Paylaşılan görselde 21 Şubat tarihinde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘in özel bir Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılacağı görülüyor. Galaxy S7 ailesinin piyasaya girmesi de hızlı olacak. 11 Mart tarihinde Avrupa’da raflardaki yerini alması beklenen modelin net özellikleri belli değil ama bir iki sağlam sızıntı var.
CZ6lKoiWAAEnG2i
Galaxy S7 ailesi tasarım olarak S6 ailesine benzeyecek ancak geliştirmeler mevcut. MicroSD kart desteğinin yeniden gelmesi muhtemel olan modellerde Snapdragon 820 ve Exynos 8890 yongaları kullanılacak, umarım ülkemize Exynos modelleri gelir. 4GB RAM olması kuvvetle muhtemel olan cihazın 5.1” 1440p ekrana sahip olması bekleniyor ayrıca 12MP çözünürlüğünde BRITECELL kameranın da olacağı söyleniyor ancak bu bilgiler kesin değil.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir