Samsung Galaxy S7 Söylentileri Artıyor


Samsung Galaxy S7 hakkında iddialar yavaş yavaş artmaya başladı. Samsung için önemli olan Galaxy S7 hakkında bugün yeni bilgiler geldi. Cihazda magnezyum alaşımlı metalin kullanılacağı söylenmekte. Bu sayede cihazın eğilme, bükülme veya darbelere olan hassasiyeti arttırılacak ve daha az hasar görecek. Ayrıca kasanın yine yekpare olacağı ve bataryanın yine çıkarılamayacağı söyleniyor.
Galaxy S7 hakkında tüm iddialar bununla da sınırlı değil. Yeni Exynos işlemcisi veya bazı bölgelerde Snapdragon 820 cihazlarda kullanılabilir. Bildiğiniz gibi Samsung, Snapdragon 820’yi test etmeye başlamıştı. Bunun yanı sıra çift arka kameranın geleceği de söylenmekte. Tahminen HTC One M8 ile benzer bir çalışma mantığı olacaktır. Ek olarak Galaxy S7’de 4GB RAM‘e kesin gözüyle de bakabiliriz. Daha fazla detay çıktığında sizleri haberdar edeceğiz, bizleri sosyal medyada da bulabilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.