Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Plus Sızıntıları Devam Ediyor!


Galaxy S7 ailesinin tanıtımına az bir süre kalmışken ortalık yine bilgi kirliliğine maruz kalmış durumda. Bir çok sızıntının yanında ortaya atılan asılsız iddialar ve görseller piyasada dolaşıyor. Bunların hangisinin gerçek olduğunu anlamak son derece zor.
Şimdiki haberimizde ise Galaxy S7‘nin  ön panelinin sızdırıldığı ve bir kaç farkın olduğu söylenirken, Galaxy S7 Edge Plus‘ın da teknik özelliklerinin sızdırıldığı belirtilmekte.
galaxy s7 ön panel 900 x 839)
Galaxy S7 ile başlamak gerekirse paylaşılan bir kaç ön panel fotoğrafı görüyoruz. Fotoğraflarda Home tuşunun biraz uzadığını, biraz daha dikdörtgensel hale geldiği görülüyor. Aynı şekilde sesörlerin de yeri görünürken ses açma-kısma ve güç tuşunun sağ tarafta yer alacağı belirtiliyor. Ancak görsel daha önceki sızıntı ile örtüşmüyor. Galaxy S7′nin muhtemel özellikleri ise şu şekilde;  1440 x 2560 QHD 5.2” ekran, 4GB RAM, 32GB/64GB depolama, 20MP arka kamera, Exynos 8890 (ABD ve Çin’de Snapdragon 820 ve Adreno 530) ve Mali-T880 GPU. 
although-the-placement-of-the-sensors-on-top-clearly-do-not-image-courtesy-of-Android-Authority (843 x 756)
Galaxy S7 Edge Plus hakkında ise bir ekran görüntüsünün paylaşıldığı ve neredeyse tüm özelliklerinin ortaya çıktığı söylenmekte. Samsung SM-93 kod adlı cihazın özelliklerine geçtiğimizde bizleri her iki tarafı kavisli 5.7” 2560x1440p dev bir ekran karşılıyor. Bu ekrana can veren ise Snapdragon 820 ve Adreno 530 oluyor. Ancak bölgesel olarak cihazda Exynos 8890‘da kullanılabilir. 4GB RAM’in yer aldığı cihazda arka tarafta 12.2MP ön tarafta ise 5MP kameranın yer alacağı görülüyor. Kameranın çözünürlüğü düşse de kalitesinin çok daha iyi olacağı da söylenenler arasında.
Samsung-Galaxy-S7-Edge-Plus-Caracteristiques


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.