Samsung Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo Beta Programı Başlıyor


Çok sevinmeyin

Bir süredir ortalıkta gezen öylentilere göre Samsung, 2018 yılının başlarına kadar herhangi bir akıllı telefonuna Android 8.0 Oreo güncellemesini vermeyecek. Bu basitçe o zamana kadar bir Beta programının başlayacak olmasını ortaya koyuyor.
Kaldı ki yeni bir raporda Samsung’un, 31 Ekim’de Galaxy S8 için Android Oreo Beta programını başlatacağı belirtiliyor. Ancak Beta programına her Galaxy S8 ve S8 Plus sahibinin katılamayacağı söylenmekte. Anlaşılan, Samsung ilk olarak Beta programını İngiltere, Kuzey Amerika ve Güney Kore’de başlatacak. İkinci dalgada ise Çin, Almanya, Fransa, Hindistan, Polonya ve İspanya gibi ülkeler yer alacak ancak ikinci dalganın ne zaman geleceği konusunda herhangi bir bilgi bulunmamakta.
Samsung Galaxy S8 veya S8+ için Beta programına katılmak istiyorsanız Samsung Members uygulamasını cihazına yüklemelisiniz. Bu uygulamayı Galaxy Apps veya Google Play’da bulabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra Galaxy Beta Programına kayıt olmanız gerekiyor. Ardından cihazınızın Ayarlar bölümündeki Yazılım Güncelleme menüsünden Android Oreo’yu indirebilirsiniz.
Ancak belirtmeliyiz ki, Samsung, Beta program konusunda bir açıklama yapmadı veya bunları doğrulamadı. Herhangi bir güncelleme takvimi de açıklanmış değil.
#Kaynak; PhoneArea Sammobile


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir