Samsung Gear Fit 2 Pro Duyuruldu; 50 Metreye Kadar Suya Dayanıklı!


Giyilebilir teknoloji

Samsung, kısa bir süre önce yeni Gear Fit 2 Pro modelini resmen IFA Berlin 2017 kapsamında duyurdu. Normal modele göre tasarımsal ve teknik açıdan bir takım geliştirmeler içeren bu Pro modeli makul fiyatıyla oldukça alınabilir bir paket sunuyor.
Normal Fit 2’ye göre Pro modeli iki yeni harika görünen kayış seçeneği ile birlikte geliyor. İlk tamamı siyah çizgili bir tasarım sunarken ikincisi ise 3D poligonlar ile kırmızı ve siyah renklerle donatılmış. Daha konforlu olmalarının yanında yeni toka tasarımlarıyla çok daha iyi bileğe oturuyoralar.

IFA Berlin 2017 Haberlerimizin Tamamına BURADAN Ulaşabilirsiniz


Gear Fit 2 Pro’nun bir başka özelliği ise 50 metre derinliğe kadar dayanıklı olması. Bu özellik onu doğrudan yüzücüler için güzel bir seçenek yapıyor. Ayrıca yüzmenizi takip edebilmeniz için Speedo markalı bir uygulama da size eşlik edecek.
Bunun yanında, aynı Eski Gear Fit 2 de olduğu gibi Pro modeli de , 1,5 inç Super AMOLED ekran, 200 mAh pil, GPS desteği ve Tizen işletim sistemine ve tek şarj ile 4 günlük kullanım süresine sahip. Yarın 31 Ağustos’ta Amazon, Best Buy, B & H, Macy ve Samsung.com’dan ön sipariş açılacak olan Gear Fi 2 Pro, orijinal modelden sadece 20 dolar daha pahalı –199 Dolar. 15 Eylül’de ise raflardaki yerini alacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir