Samsung'tan Yeni Bir Galaxy Daha; Galaxy J2


Samsung, yeni giriş seviyesi akıllı telefonu Galaxy J2‘yi duyurdu. Uygun fiyatıyla dikkat çeken model donanımıyla da kullanıcılarını üzmeyecektir. Şimdilik sadece Hindistan‘da satışı sunulacak model 21 Eylül‘de pazara girecek ve 130 dolar fiyat etiketine sahip olacak.
Galaxy J2, 4.7” qHD (960×540) Super AMOLED ekrana,  Exynos 3475 işlemciye, Mali T serisi grafik birimine, 5MP arka kamera ve 2MP ön kameraya sahip. Bunların dışında 1GB RAM, 8GB arttırılabilir depolama alanı ve 2000 mAh bataryaya sahip olan cihaz rahatlıkla 1 günlük kullanım imkanı sağlayacaktır. Çift SIM kart, 4G LTE desteğine sahip olan model ayrıca enerji tasarrufu tarafında da iddialı.
Opera Max tarayıcısı tarafından desteklenen Ultra Veri Tasarruf Modu adlı özellik, internetten video izlemede %50, sosyal medyada %40 ve internet geziniminde %30’a varan veri tasarrufu sağlıyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.