Samsung'un Dev Tableti Galaxy View Detaylandı


Bundan yaklaşık iki ay önce haberini sizinle paylaştığımız Samsung Galaxy View bugün neredeyse tüm detaylarıyla karşımıza çıkıyor. Hali hazırda tablet resmiyete kavuşmadı ancak hedef kitlesi ve özellikleri paylaşılan resimler ile kendisini belli etti.
18.4″ gibi dev bir ekrana sahip olan tablet bu ekranda Full HD çözünürlük sunuyor. 120ppi  piksel yoğunluğu sunacak cihaz piksel saymaya bire bir görünüyor. Taşımak için tasarlanmayan tablet, daha çok mutfak veya evin bir köşesine konumlandırılmak için düşünülmüş.
gsmarena_003
Galaxy View, 1.6GHz hızında çalışan Exynos 7580 yongası ile destekleniyor. Cihaza 2GB RAM, 32GB depolama alanı, 5700 mAh batarya ve ön tarafta 2.1MP Full HD video kaydı gerçekleştirebilen bir kamera eşlik ediyor. Ek olarak tabletin depolama alanı SD Kart ile 128GB‘a kadar arttırılabiliyor.
3G Wifi ve Wifi olarak iki farklı model biçiminde çıkacak olan cihaz bağlantı seçeneklerinde ise güncel seviyeyi yakalamış. Cat.6 LTE, WiFi 802.11ac, Bluetooth v4.1 ve GLONASS gibi kablosuz bağlantı seçenekleri ile donatılan Galaxy View, 599 Dolar gibi bir fiyat ile raflardaki yerini alması bekleniyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir