SanalPazar, Müşterilerine Ödeme Yapmıyor!


SanalPazar.com hakkında son dönemde oldukça ciddi iddialar bulunuyor. Müşterilerin büyük bir kısmı şikayetvar.com veya birçok internet forumunda yaptıkları alışveriş ve işlemlerden sonra ödeme alamadıklarını yada çok geç aldıklarını söylüyor.
SanalPazar üzerinden bir çok alet satan müşteriler satış sonrasında firmanın ödemeyi yapmadığını belirtiyor. Şikayetvar gibi sitelerde yığınla konu hakkında şikayet bulunmakta. Peki bunun neden ne?
fb_kapak
Aslında cevabı basit. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz dönemlerde Gold Bilgisayar batmanın eşiğindeydi ve şirkete kayyum atanmıştı. SanalPazar‘da aslında Gold Bilgisayar’ın bir iştiraki olduğundan ödemelerde bu tip sorunlar yaşanıyor olabilir. Gold Grubu altında Hızlıal.com, Metro Elektronik, GSA Saat, Pegasus Bilgi Teknolojileri, GTA Tekstil ve Nova Elektronik gibi 22 marka daha bulunuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir