Scarlett Johansson'ın Oynadığı Ghost in the Shell'den Harika Fragman!


Ghost in the Shell‘i duyunca hemen kabaran okurlar görüyor gibiyim zira Anime sektöründe kendisi tamamıyla bir kült haline gelmiş bulunmakta. Yakında Hollywood tarafından sinemada karşımıza çıkarılacak olan bu yapım daha şimdiden kitlesini toplamışa benziyor zira yayınlanan ilk fragman büyük ilgiyle ve beğeniyle karşılandı.
Ghost in the Shell esasında 1989’da bir Manga olarak karşımıza çıkmıştı. Çok sevilen bu Manganın ardından  1995‘te Animeye aktarılan Ghost in the Shell, şimdi de beyaz perdeye aktarılıyor. Kendileri 2029 yılında geçiyor olmakla beraber çok eskilerden 2029 yılını bence çok iyi hayal etmeyi de başarıyor.ghostintheshell-scarlettjohansson-cyborgbody
Konusu itibariyle yarı yarıya artık robotlaşan yozlaşmış insanlık, oluşturulan dev bir ağ sayesinde kontrol ediliyor. Ortada siber ağ varsa bir de hacker vardır ki Puppet Master’da o aradığımız hacker. İçeriye sızmasıyla ortalık karışır derken Major Motoko Kusanagi (Scarlett Johansson) bu hackerın peşine düşer. Bu yol kendisine düzen hakkında yeni şeylerde öğretecektir.
Bilim-kurgu, aksiyon, insanlığın hafif geleceği, Ghost in the Shell ve Scarlett Johansson daha ne olsun? Film 31 Mart 2017’de vizyona girecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.