Seçmece Steam Yaz İndirimleri; Gün 4


Kelepir bunlar, almayan pişman

Dijitaller’den hepinize iyi bayramlar 🙂
Bayram bile size hizmet etmemize engel değil, bir her gün sizlerle beraberiz ve yanınızdayız. Sizin için steam yaz indirimlerinin dördüncü gününe özel 9 tane harika oyun seçtik.
Daha önceki yazılarımızda da dediğimiz gibi bu oyunlar diğer listelerimizde yer almamakta. Her listede bulunan oyunlar farklı. Dolayısıyla diğer üç yazımıza da göz atmanız oyun seçmeniz açısından oldukça iyi olacaktır.
Bi’ Göz Atın;

Mümkün olduğunca sizler için dar zamanda oyunları seçip listelemeye çalıştık, tek istediğimiz cüzdanınızı koruyabilmek, tabi yazıyı paylaşırsanız da hayır demeyiz elbette.
Ayrıca siz değerli aile mensuplarımız gözünüze takılan indirimleri Dijitaller Akış‘ta paylaşabilir ve diğerlerine güzel tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Ek olarak ”İçerik Ekle” kısmında da kendi tavsiyelerinizi yazabilir ve ana sayfamızda yayınlayabilirsiniz.
Lafı fazla uzatmadan seçtiğimiz oyunlara geçelim

[zombify_post]


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.