Sıkı Durun! L.A Noire Yeni Nesil Konsollara ve HTC Vive'a Geliyor


Harika haber

Rockstar Games’in en başarılı yapımlarından biri olan L.A Noire, 2011 yılında hayatımıza girmiş ve bizleri kendisine bağlamayı başarmıştı. Çok uzunca bir süre yeni bir L.A Noire beklemiş olsak da şimdiye kadar elimize net bilgiler geçmemişti. Fakat, bir süre önce Rockstar Games, tarafından yapılan açıklamaya göre L.A Noire’nin 4 yeni sürümü geliyor.
Bu sürümler, PS4, Xbox One, HTC Vive ve Nintendo Switch konsollarını kapsıyor. PC için bir bilgi yok. L.A Noire, PS4 ve Xbox One konsollarında geliştirilmiş grafik, alan derinliği ve atmosfer gibi geliştirmeler ile geliyor. Bu konsollarda 1080p’de çalışak olan PS4 Pro ve Xbox One X’de 4K çözünürlükte çalışacak.
Oyunun Nintendo Switch sürümü ise 2011’de çıkmış olan orijinal oyundan daha güzel görüneceği belirtiliyor. Ayrıca konsola özel bazı özelliklerin oyunda yer alacağı aktarılıyor.
Bunun yanında bir de VR sürümü var. L.A. Noire: The VR Case Files for HTC Vive olarak adlandırılan bu sürümde sadece 7 bölüm bulunacak. Bu bölümler orijinal oyunda yer alan bölümlerden oluşuyor ancak bölümler VR uyumluluğu için baştan tasarlanmış durumda.
Tekrardan 1940’lı yılların Los Angeles’ına dönmemiz sabırsızlık uyandırıyor. Oyun, 14 Kasım 2017’de çıkışını yapacak.
#Kaynak; Rochstar Games


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir