Sıkı Durun Yeni The Joker Filmi Geliyor!


”Rica etsem gerçek batman ortaya çıkar mı?”

DC’nin en kötülerinden ama en çok sevilen karakterlerinden biri olan Joker, kendi solo filmi için hazırlanıyor. Warner Bros ve DC’nin yeni kurmuş olduğu bir departmanın ilk zinciri olacak olan bu film hali hazırda vizyona çıkan DC Sinematik Evreni’nin (DCEU) bir parçası olmayacak.
DC Sinematik Evreni’nden tamamen farklı ve hiçbir ilişiği olmayacak olan bu yapım ve departmanın muhtemel gelecek diğer filmleri DC’nin sevilen çizgi roman serilerini bizlere izleme şansını getiriyor. Aktarılanlara göre filmin yapımcılığı Martin Scorsese’e, senaryosu ise Todd Phillips (The Hangover, War Dogs) ve Scott Silver’a (8 Mile, The Fighter) emanet olacak. Filmin yönetmenliğini de yine Todd Phillips üstlenecek.
Bahsi geçen Joker filmi, karakterin orijin yani nasıl Joker’e dönüştüğünü ve başından geçenleri bizlere aktaracak. 1980’li yıllarda karanlık bir suç atmosferinde geçecek olan filmde Joker’i Jared Leto canlandırmayacak. Leto, DCEU’nun bir parçası olduğundan burada olmayacak, farklı birisi Joker’e hayat verecek.
Açıkçası bu iyi haber zira DC’nin çok iyi alternatif çizgi romanları bulunuyor ve bunların sinemaya uyarlanması çok iyi olur. Batman: Killing Joke, Superman: Red Son gibi yapımları görmek inanılmaz olurdu.
#Kaynak; Deadline


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir