Smart Glow Özellikli Galaxy J2 (2016) Duyuruldu


Samsung’un yeni bildirim sistemini ilk kullanacak olan model Galaxy J2 oldu. Smart Glow adındaki yeni bildirim sistemi ön taraftaki LED aydınlatma bildirimi yerine aydınlatmalar kamera çevresine konumlandırılıyor. Kullanıcılar eğer isterlerse farklı işlemler için bu bildirim sistemine farklı renkler atayabilecek. Örneğin mesaj geldiğinde farklı bir renk, cevapsız çağrıda farklı bir renk yanabilecek.
gsmarena_002
Samsung Galaxy J2 2016’ya geldiğimizde ise önceki modeli gibi yine mütevazı bir donanımın modele eşlik ettiğini görmekteyiz. 5 inçh boyutundaki HD Super AMOLED ekranına 1.5GHz dört çekirdekli işlemci güç verirken cihazın belleği ise 1.5GB olarak belirlenmiş. Depolama tarafında microSD destekli 8GB dahili depolama sunan cihazın kamera tarafında ise arkada 8MP, ön tarafta ise 5MP sensör yer alıyor. Tüm bunlara 2600mAh batarya enerji verirken telefon 145 Dolar fiyat etiketiyle önümüzdeki hafta Hindistan’da satışa çıkacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.