Sonunda Geldi; Hızlı ve Öfkeli 8: The Fate of the Furious'dan İlk Fragman!


Fast and Furios – Hızlı ve Öfkeli – serisi tüm zamanların en çok sevilen serilerinden bir tanesi olma özelliğine sahip. 2001 yılında ilk filmleri ile beyaz perdeye gelen hız tutkunları karşımıza serinin 8. filmi The Fate of the Furious çıkmaya hazırlanıyor.
Hızlı ve Öfkeli 8: Öfkelilerin Kaderi ( Fast and Furios 8: The Fate of the Furious) yapımın yönetmenliğini F. Gary Gray üstleniyor. Chris Morgan tarafından kaleme alınan ve Paul Walker’ın olmadığı başyapıtta  Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham gibi yıldız isimler bulunuyor. Bu dev isimlerin yanına ek olarak Charlize Theron ve Helen Mirren’de filmde önemli rollerde olacak.

Filmin konusuna hafif bir göz atacak olursa; Dom, aşkı Letty ile balayılarında, Brian ve Mia ise emekli olma yolundadır. Ekip sade ve sıradan bir hayata tam hazırlanırken ortaya gizemli bir kadın çıkageliyor ve Dom’un aklını çelerek onu suç dünyasının içerisine sürüklüyor. Ailesi ile yolları ayrılan Dom ve geri kalan ekibi bu filmde aksiyonun tam ortasına giriyor.
The Fate of the Furious 14 Nisan 2017‘de vizyona girecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.