Sony Xperia X 2017 Ortaya Çıktı, Çerçeveler Bu Sefer İnce


Mobil Dünya Kongresi yaklaşa dursun firmalar tarafından çeşitli sızıntılar öyle veya böyle gelmeye devam ediyor. Dört gün sonra resmen başlayacak olan MWC fuarında binlerce firma boy gösterecek ancak gözler elbette devlerde olacak. O devlerden bir tanesi olan Sony kanadında ise kısa süre önce Xperia X 2017‘ye ait basın görseli ortaya çıktı.
Sony Xperia X 2017 yada Xperia X2 veya adı her neyse, bize gösteriyor ki bu yılın modası ince çerçeveler. Bundan önceki Xperia modellerinden alışık olduğununz alt ve üst kalın çerçeveler artık yerini oldukça ince çerçevelere bırakıyor ve ortaya ekran/kasa oranı iyi bir cihaz çıkıyor.

Daha önceki sızıntılar ile karşılaştırdığımız örtüşen tasarıma sahip olan yeni cihaza ait elimizde donanım tarafına ait bir bilgi henüz bulunmuyor. Ancak dediğimiz gibi dört gün sonra yani Pazartesi günü başlayacak MWC etkinliğinde tüm soru işaretleri ortadan kalkmış olacak. Bize bağlı kalın!
Kaynak; GSMArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.