Sorunlar Bitmiyor: Yenilenmiş Galaxy Note 7'ler Bu Kez Aşırı Isınıyor!


Galaxy Note 7 modeli Samsung için bir rüya gibi çok güzel başlamıştı ancak sonrasında yaşanan sorunlar adeta uyanmak isteyip de uyanamadığımız kabuslara evrilmiş durumda. Yaklaşık iki aydır Galaxy Note 7 sorunlar ile boğuşan firma artık bazı bögelerse satışları tekrar başlatmış ve değişim programı kapsamında bazı bölgelerde yenilenmiş Note 7’leri dağıtmaya başlamıştı.
Ancak ortaya çıkan son bilgiler ve The Wall Street Journal‘ın haberine göre yenilenmiş Galaxy Note 7’ler de sorunlardan kurtulabilmiş değil. Evet, en azından artık patlamıyorlar ancak aktarılanlara göre şimdi de cihazların şarjı çok az gidiyor ve normalde olduğundan çok daha fazla ısınıyor. Hatta cihaz şarjdayken bile şarjı bitiyor. (?)
The Wall Street Journal‘ın haberinin devamında ise durumun yetkililerce kontrol edildiği ve bu yeni sorunun önceki sorunla ilgili bir bağlantısının olmadığının altı çiziliyor. Bununla birlikte Güney Kore’de başlayan yeni Note 7 satışları tedbir amacıyla tekrar durduruldu. Önümüzdeki günlerde daha net bilgiler çıkacaktır.
Kaynak: WSJ


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.