Söylenti; iPhone 8 Değil iPhone X


İsim karmaşası; iPhone 8 değil iPhone X

Bildiğiniz gibi Apple, 12 Eylül tarihinde büyük bir etkinlik düzenleyecek ve iPhone 7s ve 7s Plus’a ek olarak 10. Yıl şerefine çok farklı bir iPhone daha tanıtılacak. Ancak şimdiye kadar isim konusunda farklı söylentiler ortada dolaşıyordu ve bugüne kadar iPhone 8 olarak adlandırılıyordu.
Fakat, tutarlı sızıntılarıyla tanınan iCulture web sitesi, yeni iPhone’un iPhone X olarak adlandırılacağını iddia etti. 10. Yıla özel olan iPhone X (iPhone 10 olarak teleffuz edilecek) mevcut iPhone yol haritasından çok ayrı bir noktada özel bir model olarak gelecek ve tasarımsal açıdan da küçük iyileştirmeler alan iPhone 7s ailesinden çok farklı olacak.
iPhone X’in zaten çalışmayan maket prototiplerini görmüştük ve cihazın neye benzeyeceğini de biliyoruz. Ön yüz tamamen OLED ekran olacak ve çift kamera ile üst seviyeye oynayacak. Şimdiye kadar gelmiş en şık iPhone olacak olan iPhone X ve iPhone 7s ailesi 12 Eylül’den sonra 15 Eylül’de ön siparişe sunulacak. 22 Eylül de ise raflardaki yerini almaya başlayacak.
1000 Dolardan daha fazla fiyat etiketine sahip olacak iPhone X ve diğer cihazlar için son 10 gün.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.