Sporcular İçin Huawei Band 2 ve Band 2 Pro Duyuruldu


Her gün en az 10.000 adım yürüyün

Giyilebilir akıllı cihaz pazarı son yıllarda yükseliş trendini kaybetmiş olsa da Huawei, bu pazara olan inancını yeni cihazlarıyla gösteriyor. Son olarak Huawei Band 2 ve Band 2 Pro cihazlarını duyuran firma bu serisini spor yapan ve yaptığı sporun takibini merak edenler için tasarlamış durumda.
Huawei Band 2 serisi, 21 güne kadar uzun süreli batarya ömrü ile sizin günlük aktivitelerinizi oldukça iyi analiz edebiliyor. Sahip olduğu sensörler sayesinde nabız kontrolü, atılan adım miktarı, yakılan kalori ve uyku düzeni gibi konuları sizin için analiz eden seri, Training Effect yazılımı sayesinde size özel dinlenme süreleri de belirliyor. Bir nevi yaşam koçu gibi.
Her iki modelde hafif su sıçramalarına, yağmur gibi yüzeysel sıvılara ve 5 metre derinliğinde su basıncına dayanıklıyken Band 2 Pro farklı olarak GPS’e de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;
iPhone 8’in Yeni Görüntüsünde İlginç Güç Tuşu Detayı

Ancak belirtmeliyiz ki, eğer nabız ölçeri sürekli açık tutarsanız kullanım süreniz 7 güne kadar düşebiliyor. Band 2 Pro modelinde GPS ve nabız ölçeri sürekli açık tutarsanız sadece 4 saatlik bir kullanım süresine ulaşabilirsiniz. Cihazın tam şarj olma süresi ise bir buçuk saat.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir