Spotify, Araç içi Müzik Oynatıcısı Üzerinde Çalışıyor Olabilir


Ah şu söylentiler

Günün erken saatlerinde Spotify, 24 Nisan günü haberler paylaşacaklarının duyurusu yaptı. Şirketin bu ay sonu ne duyuracağı belli değil ancak gelen bazı söylentiler Spotify’ın araç içi bir kontrolör üzerinde çalıştığını gösteriyor. Gelen bilgiler araç içi kontrolcünün sesle kontrol edilebileceğini de gösteriyor.
Şubat ayında bazı kullanıcılar uygulama içerisinde aylık 12.99 Dolar abonelik karşılığında yeni bir cihaz için teklif aldıklarını aktarmışlardı. Konu Reddit’te de boy göstermiş hatta Spotify forumlarına bile taşınmıştı. Ancak Spotify moderatörleri konu hakkında bilgi vermekten kaçınmayı tercih ettiler. Paylaşılan görselden de gördüğünüz üzere dairesel ve fiziksel butonu olan bu donanımın ayrıca dahili 4G desteği olan modelinin de olduğu belirtiliyor (aylık 14.99 Dolar) ve Alexa destekli sesli komut özelliğinin olacağı söyleniyor.

Şimdilik Spotify bilgi vermekten kaçınıyor ancak birden fazla kişinin bunu raporlaması olayın gerçekçiliğini kuvvetlendiriyor. Bu arada Pre-Order butonuna bastıklarında bir hata sayfasıyla karşılaştıklarını da aktarıyor bu kullanıcılar. Bakalım ay sonunda Spotfy bizlere ne veya nelerin haberini verecek, beraber göreceğiz.
#Kaynak; The Verge


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir