Spotify'a Zam Tarifesi; İşte Yeni Fiyatlar


Popüler online müzik servisi Spotify için zam zamanı. Bir çok rakibi arasında Türkiye’de ki en popüler müzik sağlayıcılardan olan Spotify, doların dolmaya devam etmesi nedeniyle zam yoluna gitmeyi tercih etti. Kullanıcılarına mail ile bildiride bulunan Spotify, gelecek aydan itibaren yeni ücret tarifesine geçiş yapıyor.
Buna göre aylık Premium hesap 9,99 TL’den 13,99 TL‘ye çıkıyor. Bununla birlikte aile paketi ücretleri de 14,99’dan 20,99 TL‘ye yükseliyor. Yeni aboneler için bu fiyatlar 1 Şubat 2017 tarihinden itibaren geçerli olacak. Ancak mevcut aboneler için hali hazırda bulunan fiyatlar 3 ay daha aynen devam edecek. Yani eğer aboneyseniz Mayıs ayında yeni ücretlere geçiş yapacaksınız.
Spotify’ın bu hamlesi aslında Fizy ve TT Müzik için bir fırsata dönüşebilir. Daha uygun fiyat avantajı ile pastadan pay kapma ihtimalleri yüksek gibi duruyor. Tabi Spotify kadar kaliteli olmadıkları da malumunuz. Öte yandan kur farkları diğer alanlarda da kendisini göstermeye devam edecek gibi duruyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir