Star Wars: The Last Jedi Gişede Kasıp Kavuruyor!


Help me Obi Wan Kenobi

Star Wars kültürünün son örneği olan Star Wars: The Last Jedi oldukça başarılı bir şekilde gişede ilerleyişini sürdürüyor. Elbette yılın en çok beklenen filmi olan Last Jedi, bildiğiniz gibi 15 Aralık tarihinde vizyona girmişti. Film aynı zamanda şimdiye kadarki en yüksek ikinci açılış haftası hasılatına ulaşmış durumda ki, birinci Force Awakens.
Star Wars: The Last Jedi, an itibarıyla Box Office verilerine göre toplam 745 Milyon dolar gişe hasılatına ulaşmış durumda. Toplam hasılatın %49’u ise sadece ABD’den geliyor; 365 Milyon dolar. Gişe bakımından 2015’de çıkan Force Awakens’i geçmesi güç göründüğünüzü de belirtmeden geçmeyelim. Bu arada filmin başrollerinde ise Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher, Lupita Nyong’o, Dohmnall Gleeson, Benicio Del Toro ve Laura Dern yer alıyor.
Hala gidip gitmemek arasında kararsızsanız kendi görüşlerimi söylemek kararınızı etkileyebilecektir kanaatindeyim. İlk olarak şunu söylemeliyim, The Last Jedi bana hem Force Awakens’den hem de Rogue One’dan (kıyas yapması çok doğru olmasa da) çok daha fazla zevk verdi. İzlerken gerçekten keyif aldım, ki önemli olanda bu. O yüzden gidip izlenir.
#Kaynak; Box Office


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.