Stephen King'in Korku Filmi IT, Eleştirmenlerden Geçer Not Aldı


Küçükken palyaçolardan korkardım… Hala sevmem.

Korku ve roman deyince akıllara ilk gelen Stephen King‘in aynı adlı romanından uyarlanan It (O) bir süre önce ön gösterimi ile izleyenlerin karşısına geçti. 90’lı yıllardaki film ile hatırlayacağımız olan bu yapım, yeni reboot’u ile izleyenleri gerçekten etkilemeyi başarmış.
Andy Muschietti’nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve 15 Eylül tarihinde de vizyona girecek olan It filminin ön gösterimi elbette sınırlı sayıdaki sinema eleştirmenlerine gösterildi. Eleştirmenlerin çok büyük bir kısmı filmin korkutucu olduğunun altını çizerken ayrıca istediklerini aldıklarını ve film boyunca eğlendiklerini belirtiyorlar. Kısaca film olmuş.
It filmi küçük bir kasabada geçiyor ve korkutucu palyaçonun yani Pennywise’ın elincen kaçmaya çalışan 7 küçük çocuğun başından geçenler aktarıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Wyatt Oleff ve Chosen Jacobs gibi isimler yer alıyor.
Eleştirmenlerin bazı tweet’leri ve fragman aşağıda;


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir