Stranger Things'den Büyüleyici Fragman!


Netflix yavaş…

Comic-Con’a uğrayan Netflix’in bizler için güzel bir videosu var. İlk sezonu ile izleyicileri etkilemeyi başaran Stranger Things‘in ikinsi sezonuna ait harika bir fragman yayınlandı.
Fragman için seçilen şarkının nokta atışı bir yana dizinin ikinci sezonunun şimdiden ilk sezondan daha iyi olacağı resmen çığlıklar ile söyleniyor. Fragman, bir atari salonunda dönemin popüler oyunlarından Dragon’s Lair, oynanırken başlıyor ve sonralarında işlerin Will için oldukça kötü gittiği gösteriliyor.
Küçük çocukların büyük oynadığı Stranger Things’in ikinci sezonunda karanlık güçler, paralel evren ve diğer şeyler çok daha bol karşımıza gelecek. Will sık sık diğer boyut arasında gidiş gelişler yaşayacak ve orada sıkışan Eleven ise geri dönmenin bir yolunu arayacak. Tabi bu taraftan Mike’ın da Eleven’i arayışı durmayacak.
1984 yılında geçecek olan yapım, 27 Ekim’de (Cadılar Bayramı) tüm bölümleriyle Netflix’te yayınlanacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.